За словами генерала, демобілізація не проводиться через те, що немає бажаної кількості військового персоналу.
Для стабільності збройних сил України потрібні відповідні резерви, саме тому потрібна мобілізація. Про це заявив командир Національної гвардії України, члена штабу головного командира, бригадного генерала Олександра Півненка в інтерв’ю з Анною Максимчук YouTube.
За його словами, ми живемо за сценарієм Ізраїлю, але вони ставляться до армії з великою повагою.
“Є розповіді, вони знають невеликі, мало, але я думаю, що це працює російським іпсо. Я впевнений, що 90% -100% поважають армію, оскільки вони розуміють: вони виконують завдання, ви працюєте на фабриці, фабриці, якійсь компанії тощо, а люди щодня не піднімаються. Вони не сплять щодня, ви не отримуєте її нормально. Ви не отримуєте її. Півненко.
Він пояснив, що демобілізація не проводиться через те, що зараз немає бажаної кількості військового персоналу – немає другого набору солдатів. Півненко помітив:
“Бригади просто невигідні на 100%, і щонайменше 85–90%. Є такі бригади, їх мало, але вони обертаються в своїх підрозділах. Але це не панацея. Необхідно створити резерви, щоб відобразити початок цієї літньої кампанії тощо …”.
Загальне пояснив, що можна провести деякі маневри у відповідних ситуаціях, але необхідно існувати резервами, оскільки ворог усвідомлює і намагається підштовхнути збройні сили України на деяких сегментах фронту.
“Ви повинні бути стабільністю”, – наголосив командир.
За його словами, Національна гвардія України залежить від мобілізації так само, як і інші підрозділи оборонних сил, і близько 30% потреб збігаються з рахунком на роботу. Генерал також підкреслив, що не потрібно, щоб люди, які входять до піхоти, повинні були бути вбиті або поранені.
У той же час він визнає, що сучасна війна суттєво відрізняється від Другої світової війни. Зокрема, через безпілотники, які здатні проникати скрізь. Він наводив приклад того, як в одній із порад під час евакуації поранених омега -одиниць 14 дронів пролетіли за 5 хвилин.
Загальний підкреслив, що воїни повинні бути максимально обережними, ретельно стежити за ситуацією тощо, а потім шанси отримати травми значно зменшуються.
Мобілізація в Україні
Як писав Уніан, голова Ради Верховна з України Руслана Стефчука сьогодні на брифінгу заявив, що не існує законопроектів щодо можливості мобілізації молодих людей у парламенті. За його словами, такий документ ще не планується входити чи розглянути “і додав, що українці у віці 18-24 років можуть добровільно перейти до договору, що передбачає особливі умови.
Ви також можете зацікавити повідомлення:
За словами ЮНІАН (Офіційна сторінка: https://www.unian.net/)