Росія може створити Венесуелу та Монако.
Європейська комісія розглядає можливість включення Росії до “Сірого списку” країн, що мають поганий контроль за відмиванням грошей, інформує фінансовий час.
Слід зазначити, що таким чином Брюссель намагається посилити фінансовий тиск на Москву. Згідно з публікацією, включення Російської федерації до “Сірого списку” підтримується більшістю членів Європейського парламенту, але досі не було прийнято рішення.
“У цьому списку є величезна підтримка, яка включає Росію”, – сказав заступник Європейського парламенту Маркус Фербер.
Журналісти зазначають, що цього тижня, як очікується, представить оновлену версію “Сірих списків”, але Європейська комісія відклала вступ в останній момент з адміністративних/процедурних причин. “Представник Європейської комісії очікує, що вона буде прийнята на наступному тижні.
Попередня версія списку Брюсселя, яку ознайдена газета була додаванням Алжиру, Анголи, Кенії, Кіт-Дівоар, Лаоса, Лівану, Монако, Намібії, Непалу, Венесуели. У той же час було заплановано виключити Барбадос, Гібралтар, Ямайку, Панаму, Сенегал, Об’єднані Арабські Емірати, Уганда та Ямайка.
Представники парламентських груп Європейського парламенту вважають, що додавання Росії до Сірого списку допоможе переконати депутатів Європейського парламенту підтримати його. Відповідно до процедури, вони можуть лише затвердити або відхилити її, але не змінюються.
Включення країни до “Сірого списку” Європейського Союзу пошкоджено репутацією та вимагає фінансових інститутів держав -членів додаткових перевірок при обробці операцій за участю юридичних осіб або людей з країни, що містяться в листі, що призводить до збільшення витрат.
Санкції ЄС щодо Російської Федерації – остання новина
20 травня Рада Європейського Союзу схвалила 17 -й пакет санкцій Росії. Подальші кораблі російського “тінейного флоту” були обмеженими. Крім того, санкції спрямовані на боротьбу з програмами, щоб уникнути контролю експорту.
Блок вже працює над 18 -м пакетом обмежень, який, серед іншого, може забезпечити зниження ціни на регульовану російську нафту. У свою чергу, міністр закордонних справ України Андреа Сибіга закликав ЄС, щоб зменшити “цінову стелю” російського “чорного золота” до 30 доларів США.
Ви також можете зацікавити повідомлення:
За словами ЮНІАН (Офіційна сторінка: https://www.unian.net/)