Помінування волоконно -волоконних безпілотників означає вигин у війні безпілотників.
Волоконно-оптичні безпілотники в останні місяці стали одним із рішучих видів зброї у російсько-ярінській війні. Тим не менш, Україна не досягла серйозної переваги у сфері безпілотників над Росією, пише Telegraph.
Публікація помітила, що волоконно -оптичні безпілотники не є колючими і здатні досягти цілей далеко за межі фронту з високою точністю. Україна перша, яка боролася з безпілотниками, але Російська Федерація вже освоїла наступний етап.
“Наша перевага в безпілотниках, які ми підтримували з 2023 року, перетнули росіян. Ми зробили всю роботу над створенням безпілотників як зброї, але ми не могли швидко масштабувати цю зброю на промисловому рівні, щоб мати значний стратегічний ефект. Ми були занадто повільними”, – старша монета з 3 -го окремого нападу бригади розповіла журналістам. Знак підключення “Джекі”.
Зверніть безпілотну війну
Публікація вважає, що домінування волоконно -волоконних безпілотників означає повернення безпілотників. У 2024 році використання традиційних престолів FPV швидко збільшувалося в Україні та Росії, але вони були сприйнятливі до радіо війни.
Військовий експерт Павло Положні в інтерв’ю з журналістами заявив, що до кінця 2024 року до 75% безпілотників, запущених Російською Федерацією, та України, були виключені за допомогою НЕБ. Ось чому обидві країни почали активніше користуватися волоконними безпілотниками.
Публікація підкреслила, що такі безпілотники виглядають як інші БПЛА. Основна відмінність – велика циліндрична котушка, встановлена під ними, під якою волоконно -оптичний кабель розтягується під час польоту. Ці безпілотники можуть літати до ангарів, бункерів, щільної міської області або дерев дерев, не втрачаючи сигналу.
Командир групи FPV-Throns в Українському Ахілловому полку на ім’я Олександр Восток поділився журналістами, що волоконно-оптичні безпілотники дуже зручні, особливо коли потрібно було полетіти до будівлі, щоб побачити, чи є вороги.
У публікації йдеться про те, що звичайні безпілотники можуть охоплювати відстань до 25 км. Прототип, розроблений 414. Окрема команда безпілотних систем “Ptahi Madyar” здатна покрити до 41 км.
Технологія волокон волокон безпілотників не нова. Росіяни почали реалізовувати такі безпілотники після початку операції Кури в серпні 2024 року. У серпні 2024 року видання підкреслило, що розподіл цих безпілотників Росії робить найнебезпечнішим, що противник значно збільшив масштаб їх виробництва.
“Ви навряд чи зможете пройти поля після того, як волокно волокно втікає”, – сказав журналістам старшого інструктора Dragon Sky UAV Dragon Sky Center Kiiv Center Kiiv Center.
Не ідеальна технологія
Публікація помітила, що волоконно -оптичні безпілотники також мають недоліки. Одним з головних є те, що ці БПЛА є досить дорогими. Одна волоконно -оптична котушка може коштувати близько 700 USD. Цього достатньо, щоб придбати два звичайні дрони. Також діапазон польотів безпілотних безпілотників обмежений довжиною кабелю.
Крім того, волокно волокно безпілотники важчі, що часто означає повільніше. Щоб досягти тієї ж швидкості, що і звичайний БПЛА, керований радіо, він повинен витратити більше енергії акумулятора, що обмежує його діапазон польотів, пояснена у публікації.
Наявність волоконно -оптичного кабелю робить ці безпілотники менш маневрними. Крім того, сильний вітер може скинути нерухомий безпілотник.
Україна повинна грати “Catch -up”
Публікація містила, що Україна може отримати перевагу у волоконних безпілотниках. Тим не менш, українська армія спочатку вважала ці безпілотники недостатньо ефективними, тому вони вирішили відкласти збільшення виробництва.
“Хоча українські бригади безпілотників та інноваторів досягли великого успіху на тактичному рівні, ми не могли перетворити нашу тактичну перевагу в стратегічний успіх. Час, коли ми маємо цю тактичну перевагу, зараз закритий”, – сказав він журналістам Джекі з третьої бригади нападу.
Він додав, що можливо, Україна може досягти різного рівня технологічних інновацій під час війни. Джекі підкреслив, що особливо важливо, щоб українці змогли впровадити військові інновації так швидко, щоб противник не встигав реагувати.
Сигнал для Заходу
Згідно з публікацією, така фраза у війні безпілотників виходить далеко за межі України. Західні військові складалися з заклинання та засобів електронної війни в боротьбі з безпілотниками, вони будуть піддані волоконному БПЛА.
“Усі нинішні інструменти для протидії Західній армії, такі як електронні системи війни, марні проти таких безпілотників і не мають досвіду в умовах, коли безпілотники насичують поле битви”, – заявило українським джерелом журналістам.
Зараз Україна намагається знайти ефективних агентів, що запобігають волоконно -волоконно -безпілотнику. Публікація помітила, що це порода технологічної зброї та Росії, хоча тимчасово, але веде.
Чому Україна не повинна зосереджуватися
Раніше заступник генерального директора Раба, Анатолія Храпчінського повітряного експерта пояснив, чому Україна не повинна зосереджуватися на волоконних безпілотниках. Він вважає, що такий шлях не обов’язково правильний.
За словами Храчінського, безпілотники на волокні -це технологія високої якості, яка дозволяє вирішити деякі проблеми в деяких областях. Зокрема, де якість та щільність електронної війни противника невідомі.
Тим не менш, експерт вважає, що варто йти далі до безпілотників, які можуть автоматично працювати, навіть незважаючи на велику кількість електронних військових фондів для противника.
Ви також можете зацікавити повідомлення:
За словами ЮНІАН (Офіційна сторінка: https://www.unian.net/)