Новини

Кримський міст був підірваний – що вони могли використовувати СБУ під час третьої атаки на перехід – Unian

0
Please увійти або зареєструватизробити це.
1000 545 1748959841 8649

В арсеналі України є кілька коштів, які могли б допомогти перемогти незаконно побудований міст.

3 червня 2025 року Служба безпеки України (далі – СБУ) втретє під час повної компанії війни в Росії проти України потрапила до Кримського мосту. Під час операції під водою було підірвано одне з головних іспанців незаконно побудованого проходу.

СБУ заявив, що вони сприяли пошкодженню мосту 1100 кілограмів вибухівки в еквівалентному ТНТ. Було помічено, що насправді міст через протоку Керча знаходиться в руїнах. Українська публікація Adblection Express також зазначила, що послуга надала відео в момент підриву. Це вказує на злом мережі нагляду за відео на перехресті, або встановлення власного пристрою.

Що стосується самого вибуху, підрив під водою проводився під водою – на глибині близько 10 метрів, тому вогонь і стовпів диму, які супроводжували попередні зміни в Кримському мосту. У той же час можна буде оцінити фактичний стан пошкодженої підтримки лише під час дайвінгу. І той факт, що вибух стався глибоко на морі, говорить про складність усіх ремонтних робіт, підкреслюється в матеріалі.

Але більше уваги привертає питання про те, який інструмент був використаний для перемоги над Кримським мостом. Тільки сам вибух важив більше тонни без справи, тому навряд чи поставить його туди з плавцями. Одним із варіантів може бути використання підводних безпілотників, запропонованих на захист експресу.

“Зокрема, ми можемо згадати публічно продемонстрований безпілотник” Толока “. Але не TLK-150, який має дуже обмежені можливості: діапазон до 100 км, маса бійки (голови) або інша вантажопідйомність -20-50 кг. І навколо оголошених TLK 400 з довжиною 4-6 метрів, діапазону 1200 км і масової прогулянки до 500 кг. і навантаження 5000 кг “, – пишуть автори.

Крім того, у серпні 2023 року було продемонстровано підводний тест на безпілотник під назвою “Марічка”. Його довжина – 6 метрів, діаметр – 1 метр, а діапазон – до 1000 км. Крім того, було встановлено, що безпілотник міг переносити понад 1000 кг.

У той же час, експерти стверджують, що добре відомі проекти українських підводних безпілотників оснащені системами, відповідальними за супутникову навігацію та спілкування з оператором.

“Зауважте, що діапазон підводного морського безпілотника до Кримського мосту, а також відкладення такого далекосяжного Криму в потрібному діапазоні, становить близько 650 км. У той же час останні кілька кілометрів є найпоширенішим, тому що необхідно враховувати можливість розміщення акустичних сенсорів, а також відображенням басейну, не торкаючись бону,”.

У той же час, захисник не виключає, що якщо підводний безпілотник був використаний для атаки, він також може бути встановлений під нижньою частиною корабля, який вирушив до російського порту в Азовському морі.

У цьому випадку питання про акції та автономію безпілотника можна залишити. Цей підхід також може допомогти вирішити проблему обструкції акустичного контролю.

“Але це об’єднується з відомих українських підводних безпілотників, тому що його завданням було б подолати значно нижчу відстань”, -підсумовує він.

Також читайте:

Напади на кримський міст: хронологія

Росіяни незаконно розпочали будівництво Кримського мосту в 2016 році, щоб з’єднати континентальну Росію з тимчасово окупованим Кримом. Взаду окупанти відкрили частину автомобіля Crossing у 2018 році, залізниця в 2019 році.

З початком повного удару війни Російської Федерації проти України, Криму використовували росіяни, зокрема як логістичний центр – звідти окупанти переміщували сили та кошти на південь від України.

Вперше українські спеціальні служби напали на міст 8 жовтня 2022 року. Потім потужний вибух грозив на мосту, який складався з часткового падіння прольоту автомобіля. Росіяни розповідали про вантажівку, в якій були розповсюджені вибухівки.

Друга атака відбулася в липні 2023 року. Тоді були успішно використані морські безпілотники СБУ. Один із кросвордів обвалився.

3 червня відбулася третя успішна поразка об’єкта – він також працює в службі безпеки України. Вибухонебезпечний пристрій був активований о 4:44 ранку. Вже в другій половині дня 3 червня росіяни оголосили, що міст знову опинився під нападом.

Ви також можете зацікавити повідомлення:

За словами ЮНІАН (Офіційна сторінка: https://www.unian.net/)

VLK до 5 червня - яким буде пенальті для неорганістів - Unian
Інтернет -операція коштувала Росію в 41 літак
0
0
0
0
0
0
Вже відреагував на цей пост.

Реакції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *