Загадувачі вже мають проблеми з впровадженням військових програм.
Заміна стратегічних бомбардувальників, які були вражені під час спеціальних дій Служби безпеки України, Паутетин, займуть роки з Російської Федерації та затримують її програму модернізації.
Про це пише Reuters, посилаючись на західних експертів з військової авіації. Двоє американських чиновників повідомили агентству, що Сполучені Штати Америки оцінили втрату авіації Російської Федерації наступним чином: До 20 військових літаків було порушено, ще близько 10 було знищено.
Хоча Росія гарантує, що вони можуть все виправити, блогери пишуть про знищення або серйозну шкоду близько десятка літаків. Вони звинувачують російське командування нехтування.
Аналітики кажуть, що знищення цих літаків не матиме серйозного впливу на російські можливості ядерного шоку, оскільки вони значною мірою складаються з землі та підводних ракет. У той же час, Джастін Бронка, експерт з авіації Лондонського аналітичного центру Руса, зазначає, що Росія використовувала Ту-95ms та Tu-22M3 бомбардувальників не лише через масовий вогонь України, але й патрулювання в Арктиці, Північній Атлантиці та північній частині Тихий океан, що демонструє свою силу на захід.
За його словами, на початку війни на повній масштабі Москва мав флот 50-60 літаків Tu-95ms, близько 60 Tu-22M3 і близько 20 важких бомбардувальників Ту-160м, здатних носити ядерну зброю. За його підрахунками, росіяни вже втратили понад 10% United Flow Tu-95ms та Tu-22M3:
“Ці втрати чинять значний тиск на російські ключові сили, які вже діяли з максимальною потужністю”.
Повітряний експерт з Міжнародного інституту стратегічних досліджень у Лондоні Дуглас Баррі зазначає, що бомбардувальники, розроблені під час СРСР, були модернізовані, але їх виробництво вже не існує. Крім того, мікропроцесори, поставки яких піддаються санкціям, мають вирішальне значення для систем, мають ключове значення для систем.
Незважаючи на те, що російська сторона модернізує свою бомбардувальну парку -160, виробництво нового літака повільно відбувається – за словами одного з російських блогерів, чотири одиниці на рік. Тим часом початкове виробництво довготривалої тривалої авіаційної комплексу може розпочатися лише в наступному році.
Директор ядерного інформаційного проекту в рамках федерації американських вчених Ганс Крістенсен вважає, що Москва не матиме сили прискорити плани ПАК, оскільки він вже затягне інші великі оборонні проекти, включаючи нову міжконтинентальну балістичну ракетну ракет.
“Росію буде важко заповнити програму PAK і, як правило, у наступні п’ять років, не кажучи вже про її прискорення, через дефіцит бюджету, а також матеріальні та технічні обмеження в промисловості, спричинені санкціями”, – погодився з ним Бронкс.
Стратегічний удар авіації Росії
Операція “Веб”, реалізована Службою безпеки України 1 червня, стала однією з найбільших і найбільш резонансних саботажів у Російській Федерації з початку війни в повному масштабі.
Його суть була одночасною атакою стратегічної авіабази на глибині Російської федерації, використовуючи безпілотники, керовані штучним інтелектом.
За офіційною інформацією, близько 40 стратегічних літальних апаратів було знищено або вимкнено внаслідок операцій, включаючи TU-95, TU-22M3, а також радіолокаційні літаки A-50.
Підготовка тривала півтора року. Безпілотники увійшли на територію Російської Федерації під виглядом промислового звинувачення, а потім активовані одночасно в різних регіонах.
Реакція Москви нервувала і зупинилася. Міністерство оборони Російської Федерації спочатку намагалося пошкодити масштаб пошкоджень, але фотографії та відео з знищеними літаками в аеропортах швидко потрапили в інформаційний простір.
Провідна частина російського населення була шокована і розчарована, оскільки це стало очевидним: навіть стратегічні сили не були захищені. Військова командна критика з’явилася в соціальних мережах.
Ви також можете зацікавити повідомлення:
За словами ЮНІАН (Офіційна сторінка: https://www.unian.net/)