Мабуть, обидві сторони налаштовані для ескалації, зазначає публікацію.
1 червня напад України на військові аеропорти Росії сигналізує про те, що війна вже давно вступає в небезпечну фазу. За даними The Wall Street Journal, хоча обидві сторони, очевидно, налаштовані для ескалації, а перспективи мирної угоди через посередництво Сполучених Штатів здаються недосяжними.
“Здається, що замість охолодження вичерпна 40 -місячна війна стає ще теплішою – з мінімальним опором від Трампа”, – зазначає публікація.
У той же час, питання полягає в тому, чи буде адміністрація США заохочувати зростаючі атаки брати участь у мирному суді – чи це буде відкликано, так само, як американські чиновники погрожували численними результатами. Хоча деякі аналітики кажуть, що обіцянка відмови у війні нереальна.
“Догляд поширить бій. Це було б визнанням невдачі”, – сказав колишній посол США в Україні Вільям Тейлор.
Здається, що російський лідер Володимир Путін все ще очікує Трампа, що він не має бажання вступати в Україну, і він вийде з конфлікту, а не вносить додаткові санкції або відновить великі принципи США в Україну, зазначає WSJ.
Крім того, якщо адміністрація Трампа має стратегію, яка виходить за рамки закликів Путіна припинити бій в обмін на територіальні ліцензії та інші заохочення, вона ще не оголосила про це, каже WSJ.
“Трамп не намагався зміцнити економічний та військовий тиск на Росію. І він не брав активної ролі у плануванні захисту України, включаючи координацію майбутніх потреб щодо зброї. Він надзвичайно мовчав про страйки Українських безпілотників на російських базах. Зеленський повідомив репортерів у понеділок. Цього місяця, Трамп, Путін та Українського лідера.
Публікація прогнозує, що за відсутності міжнародного тиску бойові операції можуть навіть збільшуватися цього літа, оскільки Кремль намагається перемістити передню лінію.
Тим часом, коротка зустріч України та Російської Федерації в Стамбулі 2 червня призвела до прогресу в гуманітарних питаннях, але не призвела до сторонів до припинення зброї. У будь -якому випадку, пропозиція Кремля, подана російськими державними ЗМІ, не сильно відрізнялася від максималістичних вимог, які Москва представляла в останні кілька місяців: офіційне визнання чотирьох суперечливих українських територій у частині Росії, виведення українських солдатів з цих районів та відповідності нейтральності, що не дозволить їй приєднатися до Європейського Союзу або НАТО:
“Це була ще одна ознака того, що Росія вирішила продовжувати війну, яка розпочалася. Тим часом Україна продовжить сміливо вживати кроків на захист”.
Переговори в Стамбулі
Відповідно до результатів другого раунду переговорів, сторони не досягли угоди про припинення зброї, погодилися замінити в’язнів і дійшли до повернення армії померлої армії.
Російська делегація подала письмову пропозицію про призупинення зброї, яка включає вимогу відкликати українські війська з чотирьох окупованих регіонів, відмовляючись приєднатися до НАТО та зменшити українську армію.
Крім того, ЗМІ оголосили, що російська делегація загрожує порушити мирний процес, якщо Україна повторює такі заходи, як “мережа”.
Ви також можете зацікавити повідомлення:
За словами ЮНІАН (Офіційна сторінка: https://www.unian.net/)