СТОЛИЧНА ПОЛІЦІЯ НА СЛУЖБІ У БАНДИТІВ. ПІДПРИЄМЦІ КИЄВА НА МЕЖІ БУНТУ

YouTube

Спікери:

– Валентина Коробка, голова Вільної профспілки підприємців України;

– Володимир Тимошенко, юрист-правозахисник;

– Ігор Громов, журналіст-розслідувач;

– Дмитро Понамарчук, медія-консультант профспілки.

Столична поліція, демонстративно чхаючи на закон України та на власну гідність, з 4 грудня 2016 року, починаючи з КПІ та закінчуючи Харківським масивом, безпощадно трощить майно підприємців. Вони грабують кіоски, зносять МАФи, коли ще там працюють люди, нападають на працівників та прострелюють їм підборіддя. Ні, це не сон-це жорстокі реалії. 8 лютого, 2017 року на платформі «Українські новини» відбулася прес-конференція «Столична поліція на службі бандитів. Підприємці Києва на межі бунту», учасниками якої були: Валентина Коробко- голова вільної профспілки підприємців України, Андрій Бобровський – представник комітету протидії незаконним забудовам , Нікіта Руднік – журналіст, Дмитро Понамарчук – Президент фонду незалежних журналістів Ім. В. Чорновола, медіа-консультант профспілки та Василь Любарець – громадянський активіст.

Під час прес-конференції, було надано відео, де невідомі грабують кіоски біля КПІ 4 грудня, у той же день, о 3.10 ночі, грейдер, своїм ковшем руйнує забудову підприємців, де ще працюють люди. За свідченням власниці кіоску, ковш бив по даху та руйнував забудову. Вночі, 16-17 грудня-другий наступ бандитів. Поліція не підпускала підприємців до свого майна, таким чином пропускаючи за своїми спинами злочинців. Але їм було мало-вже втретє, 22 грудня, на ринок напало 150 озброєних чоловіків з палками, ножами та пістолетами. Не витримавши цього неподобства, підприємці затримали нападників-це були представники Солом’янської поліції-Максим Конфєткін та Артем Шиков. Вже 23 грудня, бандити, під егідою поліції у складі 160 осіб нападають на Харківський ринок за адресою Ревуцького 40. Сама ж поліція, до котрої зверталися постраждалі зазначили, ще це не бандити, це-двірники. 10 нападників увірвались до профспілкового намету, де вони збили члена профспілки – Юрія Дубіна. О 10 ранку, начальник поліції Дарницького району Чернишов Сергій видав наказ не допускати до профспілкового намету та до руїн майна підприємців.

Поліція весь час створювала умови для комфортного пограбування підприємців, співпрацюючи з ними. За відео-сюжетом журналіста Нікіти Рудніка дуже гарно видно, як на Ревуцького 40 нападники б’ють підприємця а поліція просто спостерігає. Активісти спіймали одного із бандитів – Дмитра Горовецького, який згодом зізнався, що йому заплатили 1000 грн. як керівнику, а іншим по 500. Колишній генерал поліції та правозахисник Володимир Тимошенко зазначив «Те, що ми бачили можна кваліфікувати за 3 статтями – тяжкі та особливо тяжкі злочини»

Посилання для перегляду Конференції:
YouTube

Надія Юнацька

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of