ФІНАНСОВА БЕЗПЕКА УКРАЇНИ – ЯК ІГРАШКА РОСІЙСЬКИХ БАНКІРІВ

У компетентних орґанах відкрита цікава справа, розслідування якої ретельно приховується від преси та громадськости.

Головні дійові особи справи – Олександр Рогач, колишній начальник головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ, та громадянин Росії Олександр Луканов (паспорт РФ 45 09 44 42 32, виданий відділенням по району Басманний ОУФМС Росії по м. Москва, 26.12.2007 р.).

Перший нині працює віце-президентом «Альфа-Банку», директором блоку «Безпека», а другий – президент «Альфа-Банку».

У 2016 році промосковський «Альфа-Банк» купив «Укрсоцбанк» і став четвертим за активами в Україні. Після покупки банку пани Рогач і Луканов розкрутили схему фінансових махінацій, що завдають шкоди економічній безпеці України.

Фактично на гроші власників «Альфа-Банку» (завдяки багатомільйонним кредитам) був придбаний «АґроКомБанк». Його керівним директором став Євґеній Березовський, інший громадянин Росії, колишній старший віце-президент «Альфа-Банку Україна».

За даними «Forbes. Україна», у пана Березовського великі плани, в тому числі створення нового формату електронних грошей і побудова системи грошових переказів.

Той же Луканов у парі з Євґенієм Березовським є співвласником найпоширенішої в Україні мережі платіжних терміналів iBox.

Крім того, «Альфа-Банк» розгорнув найбільший в Україні конвертаційний центр. Правоохоронцям відомі також численні факти надання цим банком платних послуг з викачування грошей з Украйни в офшорні компанії.

Найцікавіше в тому, що Олександр Рогач, який має майже 30 років служби в орґанах безпеки, орґанізовує, фактично – платить ватажкам молодих радикалів – за яскраві «наїзди» на відділення «Альфа-Банку». А потім береться «рішать» питання щодо стабілізації обстановки навколо їхньої роботи. І те, й інше він робить на кошти господарів «Альфа-Банку». А в підсумку ворожа пропаґанда на фактах справедливого гніву продукує компрометацію українських патріотів у очах світової спільноти.

Нікіта Руднік

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of