БОКСЕР Б’Є ПИСЬМЕННИКІВ ПІД ДИХ

Голова Спілки письменників Михайло Сидоржевський підтвердив, що Спілка зіткнулась із загрозою утрати своєї землі. Збитковими є будинки творчости письменників ув Одесі та Ірпені, пансіонат “Нафтуся” у Трускавці, а також Будинок письменників у Києві.

Частину майна Спілки — а це нерухомість ув Одесі та в Харкові — податковою службою вже описано під майнову заставу. В разі непогашення боргу із земельного податку (а на сьогодні він близько 1 млн 500 тис. грн) частину майна в обов’язковому порядку буде продано через суд — для того, щоб закрити борги перед Київською міською держадміністрацією. Причому за цінами, значно нижчими від вартости цього майна.

Водночас голова столичної письменницької організації Володимир Даниленко, батько відомої телевідниці, що працювала на президентському каналі, збирає підписи під зверненням до Ґенеральної прокуратури щодо порушення кримінального провадження проти Михайла Сидоржевського.

Пан Даниленко спить і бачить себе в кріслі голови Спілки. Він має «вихід» на Адміністрацію Президента. Тому КМДА розперезалася вкрай, тероризуючи нинішнього голову Спілки.

Дмитро Понамарчук

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of