ШО ЗАНАДТО, ТО НЕ ЗДРАВО або СКІЛЬКИ КОШТУЄ БЕЗПЕКА ЄВРОБАЧЕННЯ-2017

Фото: Уніан

Оприлюднили інформацію , скільки організатори Євробачення-2017 витратили на заходи безпеки цьогорічного пісенного конкурсу. Як пише “Українська правда”, на заходи безпеки Євробачення-2017 витратили приблизно 50 мільйонів гривень. А кажуть, що бідні люди. Оплески.

Зокрема, у базі Prozorro є дані про понад 30 проведених торгів, об’єктами яких були послуги охорони під час Євробачення-2017 у Києві.

Відомо, що охорона офіційних делегацій та учасників Євробачення обійшлась організаторам у понад мільйон гривень. Що цікаво, відповідну угоду було укладено 4 травня з Одеським обласним управління поліції охорони.

Під час церемонії відкриття і концерту після неї охорону забезпечували за майже 1,3 мільйона гривень.

За охорону самої церемонії відкриття та патрулювання біля конгресно-виставкового центру “Паркового” київська обласна поліція охорони отримала від НСТУ майже 790 тисяч гривень.

Ще майже по 250 тисяч отримали дві приватні охоронні фірми (ТОВ “Бриар” та ТОВ “Спарта ХХІ”) за організацію внутрішньої охорони в Євроклубі під час відкриття конкурсу.

Найдорожче обійшлась охорона головної арени Євробачення. Згідно з уже оприлюдненими угодами, сума витрат на охорону Міжнародного виставкового центру та організацію системи пропуску коштувала організаторам понад 10 мільйонів гривень.

ТОВ “Проектно-технічний центр” за організацію контрольно-пропускної системи отримає за трьома угодами сумарно понад 2 мільйони гривень.

Крім людських ресурсів, організатори Євробачення витратили ще понад 23 мільйони гривень на технічні засоби, необхідні для забезпечення безпеки конкурсу.

А за відеонагляд трохи більше 14 мільйонів гривень отримала компанія “ЕсАй Біс”.

Якщо хтось забув, 11 травня відбувся вже другий півфінал пісенного конкурсу Євробачення-2017, за підсумками якого визначилась друга десятка конкурсантів, що виступлять у фіналі.

Фінал Євробачення-2017 відбудеться у суботу, 13 травня.

Дар`я Мамалат

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of