“ПОВЧАННЯ ДІТЯМ” ВІД МАТВІЯ ГАНАПОЛЬСКОГО

Не існує жодної людини, котра може ставитися до Матвія Ганапольського нейтрально. Його або люблять і вважають одним із найправдивіших журналістів та того, котрий може поставити питання руба, або невігласом, засланим Росією для того щоб повністю зруйнувати країну. Але абсолютно нещодавно, він почав суперечити самому собі, чим і поставив під сумнів свій професіоналізм.

9 жовтня 2015 року, у прямому ефірі, на канал NewsOne змогла додзвонитися глядачка, котра порівняла Президента України Петра Олексійовича Порошенко та Президента США, у минулому, Барака Обаму зі шматками екскрементів. На що Матвій відреагувава дуже бурхливо, та зазначив, що не дозволить у своїй програмі зневажати президентів.

А вже 28 жовтня 2015 року, Матвій Ганапольский сам собі дозволив у прямомі ефірі плювати на гідність інших людей. Олександр з Дніпра, подзвонивши до студії “Радио Вести“ заявив щодо своєї симпатії та відданості Володимиру Путіну а також додав, що саме Путін-єдиний, хто бореться за Україну та врятує її. Ці слова змусили Матвія просто почервоніти від злості в одну мить і згодом попросив заблокувати слухача та додав “Иди в …подонок. Тварь. Я тебе это лично говорю!”. Отже ви, шановний Матвіє, вважаєте, що можна чхати на всіх людей, та на їх думки і погляди якщо вони не президенти країн? Чи не вважаєте ви, це дискримінацією? Хоча, ви вже дискримінували жінок 14 березня 2016 у свой авторській програмі “Утро с Матвеем Ганапольским” на радіо “Ера FM” . Саме ці слова він вимовив у прямому ефірі без жодних вагань “ Это вы просто не разбираетесь в машинах», «А что вы так рано встали? Можно было еще часа 3 поспать…Думается о том, что можно содрать с тех мужчин?».  Чому редакція радіомовника не звернула на цей прецендент увагу? Чому, як показує світова практика, “спеціалістів”, котрі дозволяють собі неприховано зневажати людей через їх іншу думку, колір шкіри, національність, стать, вік, зовнішність та інше звільняють, а вУкраїни таких людей називають професіоналами.

9 грудня, вже у 2016 році, “майстра слова” запрошують до КНУ імені Тараса Шевченка, до Інституту Журналістики як лектора. Як тільки він зайшов, то відразу я відчула такий легкий холодок від нього, потім він запропонувава нам купити його книги (якщо ви ще не забули, то ми були в alma mater, а не на Сорочинському ярмарку) і згодом, почав відповідати на запитання студентів. Ну, як відповідав, якщо його зауваження щодо того, що запитання були поставленні некоректно або просто неправильно, це була відповідь, то киньте у мене камінь. Відповідаючи на запитання студентів, він використовував нецензурні вислови, що дуже сильно різало мені вухо впоперек і вздовж та викликало у мене тільки обурення. Набравшись сил, я поставила йому запитання, мовлял, чи не вважає він своєю помилкою те, що він у прямому ефірі назвав “тварью” свого слухача через розбіжність думок, та зазначила, що вважаю не професійним з його боку те, що він використовує лайку під час лекції та своїх передач. Матвій з початку замовк, а потім, почав знову застосовувати свій метод “ я краще не буду відповідати на запитання студентів, а просто буду казати наскільки непрофесійно вони побудовані”. Після запитань Матвія до мене, або це просто можна назвати “намагання збити з пантелику” він, впевнено та спокійно сказав такі слова, чим і посіяв зуби дракона у грунт студентів- “Я бы вас послал, но вы мне запретили».

Хто він для вас, покровитель, професіонал у свой галузі, приклад для наслідування або блудний син, котрий ніяк не може повернутися вирішувати тільки вам.

Надія Юнацька

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of