WELCOME TO UKRAINE або ЯК ГАРАНТ КОНСТИТУЦІЙНИХ ПРАВ ТА СВОБОД ПОРУШУЄ ЗАКОНИ

Люди, починаючи з 2013 року проливали свою кров задля щасливого майбутнього для своїх дітей, вони боролися за “безхмарне” майбутнє, за нову владу. На жаль, влада не змінилась, депутати як тоді оминали закони, так і зараз продовжують це робити.

 28 грудня 2014 року Президент України, Петро Порошенко підписав ще не існуючий на той момент підписання Закон України №76-8 “Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України”. Верховна Рада України, 256 голосами, всупереч вимог Конституції та порядку підписання та прийняття Законів України проголосувала за цей закон тільки 29 грудня 2014 року.

Прийняттям цього закону “слуги народи” порушили статті 3, 8, 19, 22, 58, 64, 68, 92, 106, 156, 157 Конституції України та рішень Конституційного Суду України (КСУ) та значно звузили зміст та обсяг існуючих прав та свобод громадян України.

Вищезазначеним Законом України “Про внесення змін…” від 29.12.2014 представники влади неправомірно скасували встановлені законом норми компенсаційного відшкодування з приводу інвалідності та інших компенсаційних виплат. Але ж 20 березня 2002 року, Конституційний Суд України у своїму рішенні ( N 5-рп/2002 )чітко зазначив:

“Конституційний Суд України вважає,  що оскільки  для  значної кількості громадян України пільги, компенсації і гарантії,  право на які передбачене чинним законодавством,  є додатком до  основних джерел  існування,  необхідною  складовою конституційного права на забезпечення  життєвого  рівня  (стаття  48  Конституції  України), який   принаймні  не  може  бути  нижчим   від прожиткового  мінімуму,  встановленого  законом   (частина   третя статті  46 Конституції України), то звуження змісту та обсягу цього права шляхом прийняття нових законів або  внесення змін  до   чинних   законів   за   статтею 22  Конституції України не допускається “

Виходячи з цього, та з вимог статті 3, 8, 19, 22, 68, 92, 106, 156, 157 Конституції України, діючий Президент України, не мав ніякого законного права підписувати не існуючий, на момент його підписання Закон України “ “Про внесення змін…” від 29.12.2014”. Як Гарант конституційних прав та свобод громадян, він не просто не мав право, а був зобов’язаний, як антиконституційний, ветувати цей закон, а не підписувати його.

Що найцікавіше, в рішенні КСУ №15 рп від 14 грудня 2000року вказано: “… Звуження змісту і обсягу права на пільги, компенсації і відміна їх гарантій є незаконнним і за статтей 22, 64 Конституції України не допускається”

Дуже шкода, що нардепи, заміст того, щоб виконувати свої обов’язки перед людьми, котрі потребують соціальної допомоги, тривалий час скоюють незаконні та протиправні дії.

Як зазначає  учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1-ї категорії, котрий постраждав від Закону “Про внесення змін..” та обурений діями гілок влади: “А це вже свавілля, безкарно та навмисно твориме посадовими особами нашої держави відносно чорнобильців, з метою їх знищення, що має всі ознаки геноциду”.

Надія Юнацька

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of