СТАЛИ ВІДОМІ ПРЕМІЇ “УКРАЇНСЬКА КНИГА РОКУ”

Президент Петро Порошенко присудив премію “Українська книга року” письменникам Мирославу Дочинцу, Володимиру Корнийчуку і Тетяні Стус.

Про це говориться в указі №138 на сайті президента.

Згідно з указом, на підставі рішення комітету, премія присуджена трьом книжковим виданням: “Синій зошит. Листи днів що світять” і “Лад” Мирослава Дочинца в номінації “За видатні досягнення в області художньої літератури”; “Марія Заньковецкая” Владимира Корнийчука в номінації “За вагомий внесок в розвиток українознавства”; “Їжак Вільгельм” Тетяни Стус в номінації “За сприяння у вихованні підростаючого покоління”.

Нагадаємо, в 2016 році премію “Українська книга року” отримав письменник Сергій Жадан за “Месопотамію”.

Як повідомляється в указі №314, в номінації “За видатні досягнення в області художньої літератури” премію отримала саме вона(видавництво “Клуб сімейного дозвілля”).

Розмір книжкової премії президента – 100 тисяч гривень, половина суми йде авторові, половина – видавництву.

Також була відмічена книга “Українські народні головні убори” Галини Стельмащук і “Запороги : роман-трилогія” – частина 1 “Петро Сагайдачний” Віталія Рогожі.

У 2015 році цю премію отримали трилогія Левка Різника про Иване Франко, книга “Вулицями старого Києва” Ольги Друг і “З Божого саду. Рослини і тварини у Священному писанні” Андрія Топачевского.

Дар`я Мамалат

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of