А ГОЛОВУ ТИ ВДОМА НЕ ЗАБУВ?

 

НАЗК виявили 80 тис. грн, які Гройсман не вписав в декларацію за 2015 рік.

За інформацією Національного агентства з питань запобігання корупції, 80 тис. грн, які прем’єр-міністр України Володимир Гройсман не вписав в електронну декларацію за 2015 рік, були видані для виконання “депутатських” повноважень, як зазначає “Gordonua”

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман не вніс в електронну декларацію за 2015 рік отримані від Верховної Ради 80 тис. Грн на виконання депутатських повноважень. Така інформація була озвучена 25 травня на засіданні Національного агентства з питань запобігання корупції , передають “Українські новини”.

Інші порушення в декларації не виявлено.

Засідання  було присвячено проекту рішення про результати повної перевірки декларації глави уряду і членів Кабінету Міністрів. В результаті обговорення питання перенесли на 30 травня.

“Українська правда” повідомляє з посиланням на члена НАЗК Руслана Рябошапку, що на засіданні були підготовлені висновки згідно з результатами перевірок декларацій прем’єра і членів уряду. Висновки повинні були зазначати наявність або відсутність недостовірних даних, зазначених у деклараціях.

На думку заступника голови НАЗК Руслана Радецького, мало місце “умисне блокування процесу перевірки декларацій і затвердження результатів, за якими вже проведено повні перевірки”.

У 2015 році Гройсман задекларував 2,4 млн грн, $ 870 тис. І € 460 тис. Готівкою. На банківських рахунках прем’єра в “Креді Агріколь Банку”, “ПриватБанку” та “Промінвестбанку” більше 2,13 млн грн і € 16,2 тис.

Надія Юнацька

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of