ЩО ТАКЕ NIMSES: УКРАЇНСЬКИЙ СТАРТАП ЗАПОЛОНИВ ІНТЕРНЕТ

Nimses – єдина світова система, яка фіксує і зберігає прожитий час людського життя і дозволяє керувати ним. Після реєстрації в Nimses кожна хвилина життя людини перетворюється в один nim (нім). Загальна кількість німів вироблених і отриманих однією людиною, накопичуються на індивідуальному балансі. Людина може керувати своїми німами, використовуючи безкоштовний геолокаційний додаток Nimses. Nimses – концепція, яка дає часу тіло, дозволяє його накопичувати і споживати, зазначає офіційний стайт додатку.

Родзинкою Nimses є те, що відразу після реєстрації, за кожну хвилину життя користувача, йому безкоштовно нараховуються німи. У добі 24 години або 1440 хвилин, значить за кожну повну добу користувачеві нараховується 1440 німів. Німзес – це український стартап, над яким працює кілька десятків людей протягом 2 років.

Серед ключових фігур можна виділити:

Андрій Сірченко – Директор з маркетингу;

Ольга Хілобок – Архітектор контенту.

Світоглядна основа Nimses – це коло з 12 принципів, що визначають стосунки людини і часу.

Світлина з офіційного сайту німзес

Код запрошення Nimses – це код, який необхідно ввести при реєстрації, щоб одразу отримати 1440 німів. Його вводити необов’язково, але тоді залишаєтеся без німів з початку.

На даний момент вивести гроші з Nimses можна шляхом купівлі різних товарів або послуг через Nimses GOODS (це магазин, де розміщуються оголошення з пропозиціями про обмін речей на німи. Він «зашитий» в інтерфейс програми Nimses. Магазин ще не запущений, але вже зараз ми можемо бачити як він буде виглядати.Тобто зароблені німи можна перетворити у речі. Це звичайно не реальні монети, але все ж варіант. Інший спосіб в Nimses, як виводити гроші – це обмін на світові валюти, наприклад на долари США, фунти стерлінгів або євро. Як конкретно буде відбуватися дана процедура, ми дізнаємося лише після запуску цього сервісу. Зараз лише відомі попередні курси, а також мінімальна сума для обміну – 43280 німів.

Ангели Nimses – особливі. Новатори, кращі в своїй справі. Вони стають ангелами, бо не можуть мовчати, дізнавшись про Німзес. Людину, котра стала ангелом видно відразу, У них різнокольорові німби. Головне завдання ангелів – нести ідеї в маси, бути собою. Стати ангелом можна лише за допомогою особистого запрошення.

Німб – це коло навколо зображення користувача Nimses. Чим більше німів, тим більше німб.  Додаток є геолокаційною програмою, тому в інтерфейсі відображаються всі розташовані поруч користувачі. У кожного з них є німб, за розміром якого можна побачити скільки людина заробила німів.

Крім України і Росії, додаток стає шалено популярним і на Заході. На відомому сервісі Reddit вже є тренд, де учасники намагаються розібратися, що таке Nimses. У сервісі вже зареєструвався Іван Дорн і ONUKA і ще кілька відомих виконавців і популярність сервісу зростає щогодини.

Надія Юнацька

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of