ДЕ ЗІРКИ СЯЮТЬ, або ХТО НАСПРАВДІ ГАСТРОЛЮЄ В РФ

Курортний сезон цього року в Україні розпочався гучними скандалами, сльозогінним газом, петардами й димовими шашками. Зриви концертів в Одесі тривають. Хто, як та з якою метою це робитьчитайте далі.

Нещодавно Світлана Лобода стала в Росії переможницею двох премій – “Найкращий креатив” і “Найкраща співачка». Цей факт, ефір у Малахова та її гастрольні тури по РФ стали передумовами зриву концерту в Одесі. Близько 150 проукраїнських активістів зібралися в курортній Аркадії, біля нічного клубу “Ібіца” з метою не допустити проведення концерту. Зрештою, їм це вдалося. Як повідомляє Укрінформ, серед протестувальників були представники одеського “Автомайдану”, “Вуличного фронту”, ВО “Свобода”, Національного руху “Дія” та інших організацій. “Ніхто не питає, скільки зі забитих в РФ грошей компанія Лободи віддає на благодійність – напевно, віддає, і багато. І тихо. Ніхто і ніколи не чув від співачки провладних промов, як від тієї ж Доліної . На московському концерті прозвучало -” я українська співачка, народилася в Києві, співаю в Москві”. Але є речі, як ефір у Малахова, або премія РУ-тв – що переходять межу”, – написав одеський активіст Павло Паламарчук на своїй сторінці в Facebook.

Одразу після цього інциденту екс-голова одеського осередку “Правого сектора” Сергій Стерненко заявив на своїй сторінці в Facebook про плани активістів зірвати концерт Івана Дорна в Одесі. Стерненко написав: “У результаті протестів проти виступу Лободи концерт зірваний. Наступний – Ваня Дорн”. Потім сам співак повідомив в інтерв’ю російському телеканалу про скасування концерту. “Не зважаючи на різного роду провокації, я планую виступати на батьківщині. Я буду виступати, поки є люди, які люблять мою музику”, – сказав Іван Дорн.

8 червня одеські громадські активісти, у тому числі екс-лідер “Правого сектору” Сергій Стерненко, звинуватили Ірину Білик, начебто вона виступала в анексованому Криму та в Москві. Утворилася колотнеча між активістами й працівниками поліції, що забезпечували правопорядок. Відкрито два кримінальні провадження.”Так, іноді я їжджу в Москву до Аслана – мого чоловіка і батька мого молодшого сина. Концертів там у мене не було. Але ж стверджують, що я виступала в Кремлі на ювілеї Людмили Гурченко. І ще в Криму, куди я приїхала на весілля подруги, я нібито сиділа в журі на “Новій хвилі”. Невже зараз, коли у кожного є телефон з відеокамерою, після виступів на таких великих заходах не залишилося б ні єдиної фотографії та ні єдиного відео, де я співаю на сцені?”, – сказала артистка. Вона додала, що любить Україну і не хоче бути замішаною “у всій цій брехні й придуманих плітках”. Дійсно, співачки немає в опублікованому російськими представниками списку українських артистів, які виступають на території РФ. Після даного конфлікту, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та народний депутат Юрій Береза (фракція “Народний фронт”) провели зустріч із групою одеських активістів на чолі зі Сергієм Стерненком. «Спокійна і мирна Одеса – це запорука того, що нікому не вдасться роздмухати в Одесі конфлікт, якому пораділи б у Кремлі», – зазначив Береза.

Анастасія Халецька

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of