ATLAS WEEKEND

ПІДСУМКИ

Atlas weekend
Фото: Altlas Weekend

Нещодавно завершився один із найбільш очікуваних музичних фестивалів усієї України – Atlas weekend. Починаючи з 28-ого червня, відвідувачі мали нагоду протягом 5-ти днів насолодитися музикою більш ніж 200 музикантів, які виступали на 8 різних сценах.

У цьому році любителів музики змусив радіти не лише лайн-ап, але і організація та зручний розклад концертів. Адже більшість відвідувачів Atlas Weekend’у 2016 були засмучені через безлад у таймінгу. Було багато нарікань на те, що майже усі хедлайнери давали концерти у один і той же час.

У цьому ж році випала нагода якщо не попасти на усіх улюблених виконавців, то хоча б на більшу їх частину.  Вражаючим є те, що на фестивалі були присутні не тільки кияни, або мешканці інших міст України, але й представники інших країн. Протягом 5 днів фестиваль відвідало понад 400 тисяч людей.

Altlas Weekend three days grace
Фото: Altlas Weekend

Перший день фестивалю випав на святкування дня Конституції. Саме тому усі бажаючі потрапити на фестиваль, мали нагоду пройти безкоштовно. У цей день для відвідувачів грали такі музиканти як Сергій Бабкін, СКАЙ, Вєрка Сердючка та інші. Також у цей день був продовжений час роботи метрополітену, та навіть попри це стовпотворіння та заторів було не уникнути.

Atlas weekend верка сердючка
Фото: Atlas weekend

Наступні чотири дні своєю музикою тішили провідні музиканти Kasabian, Alex Clare, Three Days Grace, John Newman, а 29 червня нічну сцену запалював дует із Амстердама Yellow Claw. Але попри велику кількість вражаючих концертів, деяких російський виконавців,  а саме Дельфін, Найк Борзов, не пустили через кордон через попередні виступи у Криму.

Alex Clare
Фото: Altlas Weekend

Не можна не зазначити того, що багато виконавців йшли на контакт та охоче фотографувалися та роздавали автографи фанатам.

Лада Вознюк

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of