ATLAS WEEKEND

ПІДСУМКИ

Atlas weekend
Фото: Altlas Weekend

Нещодавно завершився один із найбільш очікуваних музичних фестивалів усієї України – Atlas weekend. Починаючи з 28-ого червня, відвідувачі мали нагоду протягом 5-ти днів насолодитися музикою більш ніж 200 музикантів, які виступали на 8 різних сценах.

У цьому році любителів музики змусив радіти не лише лайн-ап, але і організація та зручний розклад концертів. Адже більшість відвідувачів Atlas Weekend’у 2016 були засмучені через безлад у таймінгу. Було багато нарікань на те, що майже усі хедлайнери давали концерти у один і той же час.

У цьому ж році випала нагода якщо не попасти на усіх улюблених виконавців, то хоча б на більшу їх частину.  Вражаючим є те, що на фестивалі були присутні не тільки кияни, або мешканці інших міст України, але й представники інших країн. Протягом 5 днів фестиваль відвідало понад 400 тисяч людей.

Altlas Weekend three days grace
Фото: Altlas Weekend

Перший день фестивалю випав на святкування дня Конституції. Саме тому усі бажаючі потрапити на фестиваль, мали нагоду пройти безкоштовно. У цей день для відвідувачів грали такі музиканти як Сергій Бабкін, СКАЙ, Вєрка Сердючка та інші. Також у цей день був продовжений час роботи метрополітену, та навіть попри це стовпотворіння та заторів було не уникнути.

Atlas weekend верка сердючка
Фото: Atlas weekend

Наступні чотири дні своєю музикою тішили провідні музиканти Kasabian, Alex Clare, Three Days Grace, John Newman, а 29 червня нічну сцену запалював дует із Амстердама Yellow Claw. Але попри велику кількість вражаючих концертів, деяких російський виконавців,  а саме Дельфін, Найк Борзов, не пустили через кордон через попередні виступи у Криму.

Alex Clare
Фото: Altlas Weekend

Не можна не зазначити того, що багато виконавців йшли на контакт та охоче фотографувалися та роздавали автографи фанатам.

Лада Вознюк

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of