МАСШТАБНЕ СВЯТКУВАННЯ

НАЦПОЛІЦІЇ 2 РОКИ

Нещодавно Нацполіції виповнилося два роки
Фото: Facebook / Петро Порошенко

На них покладали надії. Перший час їхнього патрулювання супроводжувалися ажіотажем та безкінечною кількістю селфі. Нещодавно Нацполіції виповнилося вже два роки, але чи виправдали копи більшу частину сподівань – інше питання.

 Національна поліція в цифрах: 119 тисяч поліцейських, 16 407 машин, 104 мотоциклів, 21 човен, 1 гелікоптер, 23 коней та 1037 собак. За два роки діяльності Нацполіції почала працювати патрульна поліція, а також було оновлено особовий склад. За даними “112 Україна”, про це заявив очільник Головного управління Нацполіції столиці Андрій Крищенко: «Для поліції Києва в цьому році знаковим є проведення “Євробачення” разом з іншими правоохоронними органами, яке пройшло на досить високому рівні безпеки. Запуск нової водної поліції з оновленою технікою й комплексом службових приміщень». Також він сказав, що відбулося оновлення практично на 50% особового складу, а також набір нових співробітників.

На думку головного радника глави МВС Зоряна Шкіряка, за два роки діяльності Нацполіції серед українців зріс рівень довіри до правоохоронців. «Ми прекрасно розуміємо, що є ще багато проблем і ми не займаємося шапкозакиданням. Але Нацполіція відбулася. Нацполіція сьогодні є одним з найважливіших елементів реформ в Україні», – заявив Шкіряк.

«Сьогодні саме вам належить провідна роль у зміцненні законності й правопорядку, захисті прав та свобод людини. Суспільство розраховує на вашу принциповість, чесність і сумління», – цитує прес-служба президента. Петро Порошенко впевнений, що «безкомпромісність працівників поліції, помножена на знання й досвід, сприятиме піднесенню міжнародного авторитету нашої держави».

Нещодавно Нацполіції виповнилося два роки
Фото: Facebook / Петро Порошенко

Окрім цього, керівник МВС Арсен Аваков нагадав працівникам Нацполіціі:

«Кожен з вас, заступаючи на службу, давав клятву “Служити й захищати”, охороняти порядок і законність у нашій державі. Цей обов’язок наданий поліцейським українським народом», та продовжив: «Шлях, який ми ще повинні пройти, дуже складний. І нам потрібно докласти чимало зусиль. Найважливішою оцінкою й основним показником нашої роботи є не показники й відсотки (це вторинне й це прийде само собою) – найважливішим є довіра людей, яка сьогодні зростає», – заявив він.

Попри всі наголошення щодо високого рівня довіри суспільства до копів, на святкуванні відбулося справді важливе дійство. Для 4-річного Гліба, який хворіє на тяжку недугу й мріє стати поліцейським на замовлення зшили поліцейську форму. Хлопчик безпосередньо взяв участь у святкуванні, а також отримав іменний жетон від керівника Національної поліції.

Нагадаємо, набір до патрульної служби розпочали 13 січня 2015 року, перша присяга відбулася 4 липня, а закон про Нацполіцію, що регламентує її роботу, підписали 4 серпня. Патрульна служба з’явилася більш ніж у 30 містах країни. Відібрані та навчені майже 13 тис. нових співробітників.

Анастасія Халецька

Анастасія Халецька

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of