ЛІМЕШКО ЗААРЕШТОВАНИЙ

ФСБ ЗНОВУ ПРИДУМАЛА «УКРАЇНСЬКИХ ДИВЕРСАНТІВ»

ФСБ ЗНОВУ ПРИДУМАЛА «УКРАЇНСЬКИХ ДИВЕРСАНТІВ»
Фото REUTERS

Київський районний суд Сімферополя заарештував на два місяці затриманого напередодні Геннадія Лімешко, якого ФСБ РФ називає агентом СБУ та підозрює у підготовці диверсій в Криму. Повідомляється, що нещодавно Лімешко був затриманий співробітниками окупаційних органів служби безпеки при спробі пошкодити лінію електропередач в районі траси Судак – Новий Світ.

«Київським районним судом м. Сімферополя у відкритому судовому засіданні розглянуто та задоволено клопотання слідчого відділу Управління ФСБ Росії по Республіці Крим про обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою відносно Лімешка Геннадія Геннадійовича, підозрюваному в скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 223.1 КК РФ», – йдеться в повідомленні.

12 серпня у ФСБ заявили про затримання в окупованому Криму громадянина України Геннадія Лімешка, який нібито є «агентом» СБУ і який нібито мав намір зробити «диверсії» на об’єктах інфраструктури. «Встановлено, що громадянин України Лімешко Геннадій Геннадійович, уродженець Харківської області, раніше проходив службу в так званій зоні ATO на посаді старшого розвідника глибинної розвідки в одній з військових частин ЗСУ, 9 серпня 2017 року прибув у Крим», – йдеться в повідомленні ФСБ.

«Це був, за попередніми даними, громадянин України, який з листопада 2016 року по травень 2017 року проходив службу в одному з підрозділів Сухопутних військ Збройних сил України. У травні цього року його було звільнено за статтею 26 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» через службову невідповідність даного колишнього військовослужбовця», – сказав заступник начальника Управління зв’язків з громадськістю Збройних сил України Юзеф Венскович. За його словами, нині ця людина «не має жодного відношення до Збройних сил України».

ФСБ ЗНОВУ ПРИДУМАЛА «УКРАЇНСЬКИХ ДИВЕРСАНТІВ»
Facebook / Валерія Лутковська:

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська просить омбудсмена РФ Тетяну Москалькову повідомити, де знаходиться затриманий українець Геннадій Лимешко. Лутковська відправила відповідний лист, йдеться в її повідомленні у Facebook. Також вона попросила Москалькову перевірити дотримання процесуальних прав Лемешка.

Анастасія Халецька

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of