ІСТОРІЯ ПРОТИСТОЯНЬ

«ТОТТЕНХЕМ» – «ЧЕЛСІ»: СТАТИСТИКА

«Тоттенхем» - «Челсі»: статистика

Alibi.net.ua вирішив підібрати статистику для однієї з центральних зустрічей АПЛ в історії цього протистояння, в якому завжди ворогами на полі стають два лондонських клуби – «Тоттенхем» і «Челсі». Ми розповімо про п’ять кращих фактах в історії протистоянь цих команд.

  1. Перша гра.

Вперше «аристократи» зіткнулися віч-на-віч зі «шпорами» в далекому 1909 році, здобувши перемогу в тій зустрічі з рахунком 2: 1 на домашньому для себе стадіоні «Стемфорд Бридж».

  1. Найбільші перемоги.

Стаючи опонентами на полі більше пів-сотні разів, колективи добували різні результати. У 1920 році «Тоттенхем» переміг «Челсі» 5:0, а в 1997 році вже «аристократи» розбили «шпор» 6:1.

  1. Кількість перемог.

158 матчів – кількість зустрічей, які клуби розіграли між собою. Загальна статистика на користь «синіх»: «Тоттенхем» перемагав в 51 протистоянні (32%), «Челсі» – в 67 поєдинках (43%).

  1. Останніх п’ять матчів.

Тут також, хоч і невелика, але все ж таки перевага «Челсі». У п’яти останніх зустрічах було зафіксовано дві нічиї, дві перемоги «аристократів» і одну – «шпор».

  1. Голи.

Незважаючи на більшу кількість перемог «Челсі» в цьому протистоянні, «Тоттенхем» в результативності практично не поступився, забивши 227 м’ячів, в той час як «сині» відзначилися у воротах суперника 246 раз.

Владислав Політ

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of