У КИЄВІ ВСТАНОВИЛИ ШІСТЬ ТЕРМІНАЛІВ ДЛЯ ПРОДАЖУ БІТКОЙНІВ

-ЄВРО, ДОЛЛАР? -НІ, БІТКОЙНИ

-ЄВРО, ДОЛЛАР? -НІ, БІТКОЙНИ

На цьому тижні, у самому серці України було встановлено автомати, де проста пересічна людина може продати біткойни, про це повідомляє investors.kuna.io. Сайт Cryptomat називає ці термінали “першими українськими біткойн-банкоматами”. Серед його переваг – менша вартість за закордонні аналоги і продаж декількох криптовалют згідно з реальним курсом, відзначається на сайті.

Біткойн (BTC) — електронна валюта, концепт якої був озвучений 2008 року Сатосі Накамото. Повна капіталізація ринку біткойнів наразі становить 7 865 298 695 USD Середня ціна одного біткойна на 5 вересня 2017 року — 113624,81 ₴ або 4386 $.

На сайті Cryptomat термінали називаються першими українськими біткоін-банкоматами. Серед переваг вказується вартість менше, ніж у закордонних аналогів і продаж декількох криптовалют (BTC, ETH, WAVES, GOLOS) за реальним курсом.

-ЄВРО, ДОЛЛАР? -НІ, БІТКОЙНИ

Відзначається, що технічну частину забезпечує криптовалютна біржа, купівля відбувається за поточним курсом біткойна за допомогою API-бірж. Після завершення тестування всі зацікавлені особи зможуть придбати криптомати для установки.

Національний банк України роз’яснив, що біткойни не підпадають під визначення валюти або грошового сурогату, а Майнінг (процес видобутку криптовалюти) не є порушенням законодавства.

Для купівлі криптовалют через біткойн-термінал необхідно натиснути кнопку з написом “Bitcoin”, дати камері відсканувати адресу свого гаманця з біткойн-додатку на смартфоні і внести готівку (від 500 грн), після чого біткойни будуть переведені на зазначений гаманець.

Представники проекту зазначили, що це тільки початок проекту, поки що триває тестування роботи криптоматів і йде налагодження процесу. У кожному криптоавтоматі є телефон служби підтримки, куди можна оперативно повідомити про проблеми, якщо вони виникнуть. По завершенню тестування всі зацікавлені особи зможуть придбати криптомати для установки. Як зазаначають представники, вони вже отримали заявки на більш ніж 150 крипто-терміналів по всій Україні.

Нещодавно, російські чиновники хотіли захистити від біткойнів простих росіян, щоб вони- “не стали «жертвами фінансових пірамід»”. Уже восени депутати Держдуми розглянуть законопроект про операції з криптовалютами. Транзакції вони хочуть обкласти податком, дозволити на обмеженому числі майданчиків і допустити до них тільки професійних інвесторів. Втім, експерти вважають, що зусилля влади приведуть до розвитку чорного ринку.

Надія Юнацька

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of