Новини з проводу крайової орґанізації Народного Руху України у Вінниці.

ПРОВІД РУХУ НА БЕРЕЗІ БУГУ

Сьомого травня відбувся провід Вінницької крайової орґанізації Народного Руху України. Усім присутнім близька ідея осучаснення й омолодження політичної сили.

Микола Удод, новообраний голова Вінницької крайової орґанізації Руху, розказав, як заощадити кошти орґанізації на оренді офісу: ущільнити робочі площі до однієї кімнати, щоб зберегти адресу. Пан Удод запропонував спитати у переселенців зі сходу України, чим Народний Рух може допомогти. Микола Удод повідомив, що, зокрема, Донецький національний університет імені Василя Стуса сплачує близько мільйона гривень на місяць за орендовані приміщення. І, наразі, перед університетом гостро стоїть питання будівництва кампусу.

Віталій Піхота висловив на проводі думку, що нині у владі обмаль українців. Пан Піхота вважає, що становище необхідно виправляти, наприклад, працювати над формуванням проукраїнських структур.

Переважна більшість членів проводу виступила проти продажу землі.

Петро Марченко зробив доповідь: ознайомив присутніх з французькою схемою утворення земельних товариств.

Володимир Демчишин висловив занепокоєння майже десятикратним збільшенням земельного податку. Пан Демчишин передбачає небезпеку усунення з ринку землі дрібних орендарів.

Доктор математичних наук, професор Федір Сохацький звернув увагу рухівців на екологічні проблеми, а також розповів про причини і наслідки відтоку інтелектуального капіталу з країни.

На проводі був гість зі столиці – голова Києво-Святошинської районної орґанізації Руху, полковник запасу Остап Осінчук.

Засідання Вінницької крайової орґанізації відбулося в невимушеній атмосфері – в альтанці на березі Південного Бугу. Коло проблем визначено – чекаємо на наступний провід.

Марія Доценко.

Юрист Валерій Палій і голова Вінницької крайової орґанізації Руху Микола Удод.
Ярослав Ткаченко та голова Вінницької міської орґанізації Народного Руху Михайло Сіранчук.
Доценко Марія

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of