НАРОДНИЙ РУХ ОБІЦЯЄ ВИСУНУТИ КАНДИДАТА У ПРЕЗИДЕНТИ

Рухівці Вінниччини й Хмельниччини разом прибули в Одесу

Світлина з сайту Народного Руху України

Третього червня 33 члени Народного Руху України (9 – з Вінниці та 24 – з Хмельницького) приїхали до Одеси.

Зранку набралися сил на морі, відпочили напередодні подій, якими була наповнена неділя.

Вінничани та хмельничани у складі протестувальників стартували від пам’ятника Рішельє. Маршрут: міська рада – меморіяльна дошка Вячеслава Чорновола – обласна адміністрація. Гасла: «Всі ми – народ України», «Олігархів геть від влади!», «Корупцію за ґрати!».

Альянс Поділля разом з иншими крайовими орґанізаціями Руху вимагав порушити кримінальну справу проти міського голови Одеси Геннадія Труханова.

Після Ходи відбувся Центральний Провід, а за ним – 2-й етап ХХVII зборів Народного Руху України.

Як повідомив голова Руху Віктор Кривенко (36 років), Народний Рух візьме участь у президентських виборах та восени висуне кандидата.

Серед рухівців з Вінницької та Хмельницької областей здебільшого вчителі, науковці, поети, правознавці. І навіть чемпіон Европи з гирьового спорту – Костянтин Омельчук із Хмельниччини.

Марія Доценко.

На світлині зліва направо: лідер Молодіжного крила Руху Вінниччини Ярослав Ткаченко, голова Вінницької міської орґанізації Руху Михайло Сіранчук, ім’я встановлюється,  учитель історії Володимир Пастушенко з Вінниччини, заступник голови Руху Павло Кишкар,  авторка репортажу, голова Вінницької крайової орґанізації Руху Микола Удод , юрист Валерій Палій з Вінниці, студент Ерджан з Туреччини, голова Молодіжного крила Руху Костянтин Новаленко .

 

Доценко Марія

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of