МИ ТЕБЕ ПРОСИМО, ОЛЕЖЕ!

Відкритий лист до Олега Сенцова

Наталія Заболотна закликає підписати листа до Олега Сенцова. Підписую негайно й закликаю зробити теж саме.

Дорогий Олеже!

Наш лист, наше звернення до Тебе народилося не відразу. Ти знаєш, що від початку оголошеного тобою голодування все українське суспільство підтримало Твою вимогу звільнити всих заручників, які перебувають у московських в’язницях. З упевненістю і любов’ю до Тебе говоримо: українське суспільство, державні діячі України і багато світових політичних та громадських постатей долучилися. Відбулася найпотужніша підтримка Твоєї вимоги. І сьогодні в Україні щодня продовжуються акції на підтримку Твоїх вимог.

Дорога наша рідна людино, ми знаємо, що і в тюремній закритості Ти багато що знаєш. Проте реальність сьогоднішньої світової політики змушує нас набратися терпіння і попросити у Тебе про те саме.

Між українцями виникла суперечка: чи маємо право просити Тебе припинити голодування? З одного боку, ми єдині з Тобою у Твоїх вимогах. З другого – боїмося за Твоє життя і за життя всих хлопців. Усі люде доброї волі за кордоном і в Україні підтримують Твою ідею з вимогою звільнити всих. Але мимоволі весь світ вимагає звільнити Олега Сенцова. Й у деяких випадках навіть забута суть Твоїх звернень.

Ми говоримо Тобі щиро: зараз такі часи. Не так багато людей мають подібну до Твоєї волю. Ми знаємо, Ти не любиш, коли Тобі говорять компліменти. Але така вольова, міцна духом людина необхідна країні живою, щоби продовжити боротьбу за всих невинних хлопців, за яких Ти покладаєш життя. Ти нам потрібний. Ти навіть з в’язниці об’єднуєш всих нас у боротьбі.

Суперечка між нами в тому, чи маємо право просити або вимагати в Тебе припинення голодування? Ми дуже хвилювалися, ми не наважувалися до Тебе звернутися. Ці переживання блукали між українцями. Дорогий Олеже, саме для того, щоби звільнити всих, і для инших важливих діянь, Тебе і всих наших хлопців чекаємо живими і здоровими. Якщо не зараз, то пізніше, у найближчому майбутньому ми все одно звільнимо вас. Ми – це Україна і багато людей доброї сильної волі в цивілізованому світі.

Ми всі наважуємося прохати і вимагати від тебе: дорогий, зупини голодування. Зроби це негайно! Дух Твій сильний, а фізичне тіло Тебе підведе. Повертайся до життя!

Ми Тебе просимо від імени всиєї України. Від імени людей, які цінують життя і волю вище за все. Просимо з повагою і любов’ю до Тебе.

Низький уклін Твоїй Мамі, великого й ніжного кохання Твоїм донькам. Заради любові до них, заради любові до нас, заради Бога просимо Тебе зупинити голодування. Категорично просимо і вимагаємо!

Доценко Марія

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of