ВІННИЦЯ – ЦЕ МАЦЮПУСІНЬКА МОСКВА, 

але Навіщо збиткуватися з осетина з Каліфорнії?

Те, що Усик під жовто-блакитним прапором начистив писок осетину, перемога, але поразка – що налощив у Москві. Кремлівська пропаґанда називає Мурата московитом, але осетин із 2014 року живе в Америці: Big Bear, California, USA. І там же тренується. Отакечки Ґассіти Ґеорґій фирт Мурата можна називати ескімосом з Ґрінляндії, бо Марат до Московії має такий же стосунок, як Осетія до Каліфорнії.

Спочатку бій плянувався в Саудівській Аравії, але на виході трапився у Москві. Переможець отримує 10 млн долярів. Уявіть, скільки грошей кинула Москва у пащу міжнародним функціонерам, щоби забрати бій до себе і, крім піяру, злупити на своїх чорних тоталізаторах сотні мільйонів дивідендів.

Проте головно те, що Москва прагне показати світові – вона не веде війн у світі, вона не шматує Україну на криваві куски, вона не вбиває людей, для неї футбол і бокс поза політикою; до неї приїздять спортсмени й функціонери з усього світу.

Ґібридна війна породжує ґібридний футбол, за ним – бокс. За ним – ґібридне уявлення про добро та зло. Тому загарбницькій війні Московії проти України скоро буде як 4,5 роки, й уже понад 12 тисяч убитих, і кінця-краю не видно. Бо аґресор влаштовує футболи й бокси, грає гімни та вручає брязкалки. Щоби перемогти на війні, треба зрозуміти: дипльоматичні відносини, візи, газ, ґандж на цукерках, боксерські труси на осетині під прапором ворога – це все багатозарядна зброя у руках аґресора. Це травматичні удари каструлею по головешках інтерозалежних.

…Усик виступив у Москві, і хай йому грець. Зате Ґройсман пропонує дати Героя України. Хіба $ 10 млн замало? Варто поставити питання руба: люде, невже ми всі – комерційні директори з вінницького ринку «Юність»?

Дмитро Понамарчук.
Дмитро Понамарчук

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of