СОКИРА ВІЙНИ

Міністерство оборони України платить Московії

Світлина Ігоря Лапіна.

Цими днями на фронт прибули нові (чи то відрихтовані після боїв) БРМи – броньовані розвідувальні машини. У комплекті до них новенькі бортові сокири, виготовлені на Московії лиш у жовтні 2017 року! На карбі сокир так і написано: зроблено на Московії. (Середня ринкова ціна в Україні 222 грн за штуку).

БРМи прибули, не у табір ворога, а для українських військ! Отаку вістку з фронту першим оприлюднює народний депутат Ігор Лапін й подає світлину з фронту.

Що такого, спитаєте? Те ж саме, що й у боксерському бою у столиці імперії під українським Прапором. Щоправда, там до того ж котилися солодкі сльози радости. Бо переможникам най хоч земля розверзеться, головно – «ми» начистили писок осетину з Каліфорнії за $ 10 млн., і навпроти Кремля лунав Славень. Це ж перемога, грець йому!

Какая разніца, спитаєте?! Наче направду – яка до біса ріжниця: рубати ворожі черепки московськими сокирами чи гуцульськими бартками? Річ у тім, що українські сокири виготовляють українські Карпати, а московські сокири – терористична імперія, яка має з того зиск. Завдяки чому (на зароблений кошт) вбиває на московсько-українській війні, зокрема, й карпатських легенів.

Халепа з бойовими сокирами – це вам не якийсь дурний трапунок, це підступна операція. Розшифрую: інформаційна демотивація бойового духу молодих бійців на фронті – мов дивіться, ми ж «брати», які продають «своїм» ті ж самі гостренькі сокири.

За законами воєнного часу гендлярів Міністерства оборони (або Укроборонпрому, або – хто там іще присмоктався до цицьки війни) слід негайно розжалувати й відправити на прибирання підземних переходів Києва після злив.

Дмитро Понамарчук.

Дмитро Понамарчук

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of