ГНІЙ ДЛЯ МІНІСТРА

Селяни України вимагають реєстрації партії

Світлина Руху вільних селян: під час протесту.

Першого серпня під стінами Міністерства юстиції відбулась акція проти безпідставної і антиконституційної відмови у реєстрації партії «Рух вільних селян».

Представники регіонів наголосили, що в Україні нема жадної політичної сили, яка захищає інтереси селян і фермерів та провадить послідовну сільську політику. Сьогодні українське село занепадає, а без села не буде й України. З гаслами «Вимагаємо реєстрації Руху вільних селян!», «Селянам – власну партію!», «Мін’юст – штаб корупції» протестувальники вимагали зустрічі з міністром.

«27 січня 2018 року було проведено установчий з’їзд, потім по всій країні було зібрано 17 тисяч підписів на підтримку РВС та подано до Міністерства юстиції документи для реєстрації. Всі організаційні дії здійснювались у відповідності до вимог законодавства та відповідають Конституції і законам України. Але Міністерство юстиції відмовило у державній реєстрації партії! Абсолютно безпідставно, явно незаконно, навіть без посилання на правові норми, які начебто порушені», – заявив лідер РВС, народний депутат Аркадій Корнацький (на світлині).

«Ми вимагаємо зареєструвати РВС як партію, не порушувати Конституцію та право людей створювати політичні об’єднання і робити політику. «Рух вільних селян» – це справжня партія села і селянства. Тут об’єдналися люди, які хочуть врятувати українське село від знищення, створити умови, коли українські селяни житимуть гідно і заможно», – наголосив голова Черкаського осередку партії Микола Булатецький.

Представники РВС передали міністрові письмові вимоги та символічний хабар із села – лантухи з гноєм. Саме так, на думку протестувальників, виглядають чинна влада і дотримання нею законодавства.

 

Довідка:

У ст. 36 Конституції України зазначається: «Громадяни України мають право на свободу об’єднання у політичні партії та громадські організації для здійснення і захисту своїх прав і свобод та задоволення політичних, економічних, соціяльних, культурних та инших інтересів, за винятком обмежень, установлених законом ув інтересах національної безпеки та громадського порядку, охорони здоров’я населення або захисту прав і свобод инших людей».

Марія Доценко.

 

Лідер РВС, народний депутат Аркадій Корнацький. Світлина Руху вільних селян.
Представники РВС передали міністрові Павлові Петренку символічний хабар із села – лантухи з гноєм. Світлина Руху вільних селян.

 

Доценко Марія

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of