ЗЕМЛЯ - ЗАСІБ ВИРОБНИЦТВА

Про продовження мораторію на ринок землі

І знову про продовження мораторію на ринок земель сільськогосподарського призначення. Земля — засіб виробництва. Ми, очевидно, не знайдемо випадків, коли власник знищував свої засоби виробництва, якщо знав, що вони даватимуть йому стабільний прибуток. А за селян ми думаємо, що вони такі дурні і різатимуть курку, що несе золоті яйця.

І на якій підставі ми прирікаємо селян на кріпосне право? Бо обмеження щодо користування своїм майном, заборона обміняти його на інше майно чи грошові кошти є натуральним кріпосним правом.

Свого часу селянам не видавали паспорти, щоб змусити їх задурно працювати в колгоспах. Пізніше хоч і видали паспорти, але годі було прописатися в місті, а якщо й зумів прописатися, заплативши квартиронаймачу та занісши хабара паспортистці, то все рівно ще протягом трьох років на чергу селян не ставили.

Проголосили Незалежність, городяни приватизували квартири, побудовані ним державою, а селянам нічого було приватизовувати, бо кожен сам збудував собі хатину.

Селянам ніби-то дали можливість приватизувати розпайовані колгоспні землі, але обмежили їх право тими землями розпоряджатися, прикріпивши їх, фактично, до землі.

Більше того, селянам, які до колективізації мали у приватній власності ліси, що були основою товарного виробництва, під час приватизації ці ліси не повернули.

Село — середовище, де постійно функціонувала українська мова, жили переважно етнічні українці. Через такі дії влади і совіцької, і української україномовна людина почала сприйматися як неповноцінна убога істота, а слово «українець» – майже синонімом слова «голодранець».

Як же ж я ненавиджу як тих інородців, що живуть в Україні і дальше хочуть залишити етнічних українців в упослідженому стані, так і тих дурнів-українців, що тому потурають!!!

Марія Доценко.

Іван Макар

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of