ВИБОРИ ЗА ЗАКОНОМ ВОЄННОГО ЧАСУ 

Саме так стверджують документи так званої ДНР

Якщо хтось думає, що на окупованих територіях України встановлений оперетковий режим, той глибоко помиляється. Те, що робиться там, не снилося навіть Сталіну з Гітлером.

Лише як у так званій ДНР проголосили наче вільні вибори, буквально за пару днів у мілітарних частинах сепаратистів почався масовий збір зобов’язань. Бойовики мають власноруч підписати цидулу про підтримку «на виборах голови Донецької Народної Республіки кандидатури Пушиліна Деніса Владіміровіча». Крім прізвища, імені, по-батькові, бойовик так само власноруч вказує нумер частини, своє військове звання, дату народження і ставить підпис.
(Див. скріни зобов’язань).

Цікаво, що на блянку надруковано, що зобов’язання бере «військовослужбовець військової частини НМ ДНР». Тобто так званої «народної міліції», наче сепаратисти на мають збройних сил, а лише міліцію. Зате відповідальність за порушення зобов’язання сепаратист згодний нести за «законом воєнного часу», бо ставить на блянку з цими словами власний підпис.

Про відродження сталінських традицій на окупованих територіях знають усі завдяки численним витокам з-за лінії розмежування.

Питання в иншому, скільки громадян України потрапили чи потраплять під цей «закон воєнного часу». Тобто посеред Европи на багнетах сусідньої країни встановлений репресивний режим на зразок тотального сталінського терору. Тим часом Москва з трибуни ООН волає про необхідність «вільних виборів на Донбасі».

Міжнародній спільноті має бути цікаво знати: за законом воєнного часу порушників зобов’язання на так званих виборах поставлять до стінки чи відправлять до штрафбатів на лінію зіткнення?

Далі буде.

Дмитро ПОНАМАРЧУК

Дмитро Понамарчук

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of