БОГИНЯ СОФІЯ

Українка стала віце-панею на міжнародному конкурсі краси

Світлина з архіву Софії Барановської.

Українка Софія Барановська стала володаркою титулу «Miss Best Bikini» та віце-панею на міжнародному конкурсі краси «Miss Tourism Word» – 2019, який проходив у Китаї.

 

– Пані Софіє, розкажіть про конкурс.

– Серед сорока трьох найкрасивіших дівчат з усього світу мені пощастило отримати перемогу.

Світлина з архіву Софії Барановської.

– Ви народились у Донецьку і переїхали до Італії 2014 року. Коли ви взяли участь у своєму першому конкурсі? Яка ріжниця між конкурсами краси в Україні й за кордоном?

– Так, я донеччанка! На жаль, чотири з половиною роки тому змушена була залишити місто, а згодом і країну через відомі події.

Починаючи з сімнадцяти років, з першого курсу університету, я брала участь у багатьох конкурсах краси як ув Україні, так і за кордоном. Як на мене, ріжниця була не в самих конкурсах, а в моїй особистій підготовці, адже з віком стаєш дедалі впевненою в собі, більш досвідченою.

Світлина з архіву Софії Барановської.

– Участь у конкурсах викликають у вас стрес чи напругу? Як ви розслабляєтесь?

– Чесно кажучи, вже ні. З часом я навчилася сприймати себе таку, як є, адже всі ми ріжні і саме це є важливим – відчувати індивідуальність. Ця думка мене розслаблює. «Всі баби, як баби, а я Богиня!», – кажу про себе й пішла.

– Розкажіть, будь ласка, про залаштунки конкурсу: чи існує напруга між учасницями? Як поводять себе в гримерках дівчата ріжних національностей і культур?

– Звичайно, є невелика напруга, адже всі дівчата надто красиві та ріжні як за кольором шкіри та вдачею, так і за харизмою, нарядами, подачею. І кожна хоче не тільки достойно представити країну, а й перемогти!

Знаю, що існує багато чуток про конкуренцію, про порізані сукні. Може, мені пощастило з моїми конкурентками – не знаю, але я зустріла лише привітних, добрих та приємних дівчат. З багатьма стала подругами!

– Які країни ви відвідали як учасниця конкурсів краси? Де найбільше сподобалось?

– Як конкурсантка відвівала Італію, Еспанію, Францію, Швайцарію та Китай.

Де сподобалося найбільше? – питання складне, адже в кожній країні було по-ріжному і кожне місце залишило свій слід, свої спогади.

– Питання від пана-редактора: скількох дітей ви хочете? Як назвете?

– Дякую панові-редакторові за питання!

Я хотіла би двох дітей. З дитинства мені подобались імена: Іван та Ева. Як майбутній чоловік буде не проти, так і назву.

Світлина з архіву Софії Барановської.

– Чи плянуєте повернутися в Україну?

– Поки що ні, але дуже хочу повернутися! Сподіваюся, незабаром відвідати Україну, рідних та друзів. А там життя покаже…

 

Діяна ПОЛІЩУК,

студентка ІІ курсу

спеціяльности «Журналістика»

ДонНУ імени Василя Стуса.

 

Поліщук Діана

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of