ЯК У ВЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА З’ЯВИВСЯ ВЛАСНИЙ ПІСТОЛЕТ

Дванадцятого квітня ввійшло до історії людства не менш яскравою подією, ніж політ Ґаґаріна.

Світлина майстра Володимира Саквука, «За вільну Україну».

Цього дня, у четвер, 1990 року головою радянської влади на рівні области у СССР був обраний переконаний антикомуніст Вячеслав Чорновіл. Своїм обранням на голову Львівської обласної ради блискучий український журналіст висмикнув першу цеглину з підмурку колосальної людоненависницької імперії.

У трудовій книжці Вячеслава Чорновола рядком нижче після запису кочегар школи-інтернату з’явилися посада: Голова Львівської обласної ради – Голова Львівського облвиконкому.

Начальник управління КҐБ УРСР у Львівській області заніс і поклав на стіл Вячеславові Чорноволу пістолет Макарова з набоями і сказав, що виконує службову інструкцію – негайно видає щойно обраному голові радянської влади в області особисту зброю.

Вячеслав Чорновіл засунув пістолета з набоями до сейфа. Тільки пальцем показував, де зберігається…

Журналіст за жадних обставин ніколи не бере до рук зброї.

_____________________________________
Секретарем установчої сесії Львівської облради І демократичного скликання був обраний Володимир Парубій, батько нинішнього голови Верховної Ради Андрія Парубія.
Депутат Володимир Парубій поставив підпис під ухвалою про обрання депутата Вячеслава Чорновола головою облради 12 квітня 1990 року.

Дмитро ПОНАМАРЧУК

Дмитро Понамарчук

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of