РОЗРИВ ДИПЛЬОМАТИЧНИХ ВІДНОСИН З МОСКОВІЄЮ – 

порятунок нас і нашого обличчя перед світом

Диктатор Московії плянує спрощено видавати пашпорти громадянам України. Це після того, як він видав наказ про видачу двоголових пашпортів українським громадянам, які практично опинились полоненими Московії на території Ордла.

Це ганебний провал Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України – не передбачити примітивних кроків, на які здатний диктатор Московії після розв’язання кровопролитної війни на Сході України. Замість праці над стратегічною аналітикою директор Інституту Ростислав Павленко ударився затято в агітацію за Петра Порошенка – державним коштом! Як наслідок, минулий тиждень уже пакував речі, щоби звільнити кабінет директора. Щасливої дороги побажати – це велика розкіш була би для державників…

Як може Московії відповісти Україна? Поки не пізно…

…Адже 18 квітня, наприклад, Господарський суд Хмельницької области взагалі пустився берега – підтримав країну-аґресора в судовому спорі між «Красилівським аґрегатним заводом», що входить до складу Укроборонпрому, та московською літакобудівною корпорацією «МиГ». Три судді присудили стягнути з українського підприємства 2 млн грн на користь «МиГ», який є основним підприємством ВПК країни-аґресора.

І це всупереч Указу Президента України № 82/2019 про введення в дію рішення РНБО від 19 березня 2019 року про санкції проти Московії. Саме цим указом корпорацію «МиГ» включено до ворожого списку. Цей указ був синхронізований з аналогічними санкціями ЕС і ЗСА.

Наведу свіжі приклади.

Швайцарія буде третьою стороною між країнами, що розірвали дипльоматичні відносини. Швайцарія представлятиме інтереси ЗСА у Венесуелі. Наразі Швайцарія представляє інтереси ЗСА в Ірані, а раніше також представляла інтереси на Кубі.

Венесуела, Іран, Куба. До цієї компанії світових ізгоїв аж проситься Московія.

У сучасному світі зовнішня політика втрачає свій колишній статус, що ще за часів Бісмарка характеризувався як «das Primat der Aussenpolitik» (нім., примат зовнішньої політики).
В умовах гльобалізованого світу зникає межа між політикою зовнішньою і внутрішньою. Проблеми, що раніше вважалися суто внутрішньою справою, часто можна вирішити лише на міжнародному рівні. Цьому, до речі, вчать і на міжнародних факультетах московських вишів. Так треба взяти дурну довбешку й нею ж трахнути по їхніх дурних головах!

У поглядах Мак’явеллі найяскравіше вираження отримала ідеологічна парадигма, в основі якої державний інтерес як вище мірило зовнішньої політики і дипльоматії.

Задовго до Бжезинського у 1925 році французький дипльомат Жюль Камбон сказав: «Демократія завжди потребуватиме послів і міністрів, проте невідомо, чи потребуватиме вона дипльоматів?»

Ось чому треба негайно розірвати дипльоматичні відносини з кровожерливою Московією! А заощаджені (на закритті посольства у Москві, консульств у Петербурзі й Ростові та инших представництв) кошти скерувати на Червоний Хрест.

Бо так само на рівні Верховної Ради треба просити допомоги Червоного Хреста!

У перші дні Другої Світової війни чота, в якій служив П’єр Буало, потрапила в оточення, і П’єр опинився в таборі для військовополонених. Через два роки тяжко захворів, і за клопотанням Червоного Хреста його звільнили. У Парижі мсьє Буало вилікувався і після війни повернувся до літературної діяльности. До кінця сорокових років стає найвідомішим автором у жанрі поліцейського роману.

Верховна Рада має негайно розірвати дипльоматичні відносини з Московією і просити Норвегію (чи Австралію), а також Червоний Хрест представляти інтереси України, допоки йде війна з Московією.

Дмитро ПОНАМАРЧУК

Дмитро Понамарчук

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of