Як зазначається в розділі, безпілотники використовують 80% усіх змін спереду.
Україна перенесла індустрію БПЛА на новий рівень і розробляє інноваційні рішення в повітрі, на землі та воді. В даний час українська оборонна промисловість (військовий комплекс – промисловий – Unian) може виробляти 10 мільйонів різних безпілотників на рік. Це знайшов Олександр Козенко, заступник міністра оборони України під час Сінгапурського форуму безпеки.
За його словами, якщо ви враховуєте досвід, який українські оператори безпілотників отримують щодня, Україна пише доктринальні зміни у використанні цих засобів невдачі. Козенко помітив, що дрони, як правило, використовують 80% усіх змін спереду.
Чиновник також запропонував міжнародні захисні компанії співпрацювати з українською оборонною промисловістю, зокрема, для фінансування виробництва, створення спільних підприємств та обміну обміну.
Роль безпілотників у війні в Україні – це остання новина
Раніше Telegraph писав, що Україна втрачає перевагу у сфері безпілотників. Як зазначає старший офіцер, безперечно, третя окрема бригада штурму зі знаком Джекі, української переваги на безпілотниках, яку ми мали з 2023 року, росіяни перейшли.
“Ми зробили всю роботу над створенням безпілотників як зброї, але ми не змогли швидко масштабувати цю зброю на промисловому рівні, щоб мати значний стратегічний ефект. Ми були занадто вільними”, – наголосив він.
У той же час Яровой був наданий добровольцем, що Україна створила власний безпілотник замість китайського мавіка. Відомо, що раніше Китай обмежував продаж своїх дронів DJI Mavic в Україну та Європу, але сили оборони визнали альтернативу.
“Той факт, що Китай був закритий, дав нашого продюсера (який мав справу з сільськогосподарськими безпілотниками з 2014 року, а потім змінився на армію) – щоб звільнити її Шмавік. Вони його кодифікували, і вже є активний контракт”, – сказала вона.
Ви також можете зацікавити повідомлення:
За словами ЮНІАН (Офіційна сторінка: https://www.unian.net/)