Український уряд заявив, що буде продовжувати прагнути реструктуризувати борг.
Глобальне агентство S&P зменшило оцінку цінних паперів України, пов’язаних з ВВП, до CC до “D” (за замовчуванням). Це було пов’язано з відмовою України, сплатити 665 мільйонів доларів власникам ВВП-Wardrobes (цінними паперами, які забезпечують інвесторів лише в тому випадку, якщо економіка країни збільшилася на понад 3%), що повинно бути здійснено 2 червня. Вони були зафіксовані Reuters.
У публікації пише, що український уряд оголосив у п’ятницю, що не здійснить платіж на основі економічних показників з 2023 року, але продовжить прагнути до реструктуризації боргу.
Україна створила ці інструменти – цінні папери з постійним доходом, індексованими до економічного зростання – з метою полегшення реструктуризації боргу у 2015 році, але вони не були частиною більш широкої реструктуризації минулого року завдяки їх складній структурі.
“Ми не очікуємо виплат у договірному періоді цінних паперів за 10 робочих днів, враховуючи мораторій уряду за платежі за ці облігації, якщо вони не реструктуруються”, – заявило рейтингове агентство S&P.
За даними S&P, здатність українського уряду виконувати свої фінансові зобов’язання в національній валюті дещо вища, ніж пов’язана з боргом у іноземній валюті.
Виплати за ВВП Варранс
Як писав Unian, Україна не могла погодитися з кредиторами та пропустила виплату в розмірі 665 мільйонів доларів державному боргу, пов’язаному з таким чином, пов’язаним ВВП – зобов’язаннями боргу, пов’язаними з темпами економічного зростання.
Фінансовий аналітик Андреа Шевчішин зазначив, що навіть невдача переговорів щодо оплати за замовленнями ВВП не вплине на нічого у всьому світі.
Ви також можете зацікавити повідомлення:
За словами ЮНІАН (Офіційна сторінка: https://www.unian.net/)