З точки зору економічної ефективності, в Україні саботажні дії є рідкісними.
Через величезну атаку Української служби безпеки російські аеропорти були пошкоджені понад 40 літаків, включаючи бомбардувальники A-50, TU-95 та TU-22M3. Згідно з доповіддю Clash, це вказує на повну поразку у забезпеченні безпеки стратегічних аеропортів у Росії.
“Ні ангари, ні порушення, ні озброєні охоронці. Втрата маси”, – йдеться у повідомленні.
У той же час відзначається, що з точки зору економічної ефективності роботи диверсій України не мають рівного.
Отже, якщо один український Conapiller FPV може коштувати лише 300-600 доларів США, наприклад, модернізована російська стратегічна стратегічна стратегічна витрата на бомбардувальник TU-95MS понад 100 мільйонів доларів США.
“Це понад 100 000 -двадцять розриву”, -наголошує на звіті.
Крім того, знищення бомбардувальників TU-95MS, які залишаються основою стратегічної авіації Росії, є потужним ударом для російського військового престижу та ядерної доктрини.
Якщо Росія програє ці літаки, це послабить потенціал ядерного удару, різке зменшення звичайної атаки роботи дальньої дальності, збільшення залежності від меншого TU-22M3.
Слід також зазначити, що Росія не зможе їх швидко замінити – Пак ще не готовий.
Спеціальна операція СБУ
Служба безпеки України має велику погашення спеціальної операції з знищення ворога бомбардувальника в задній частині Російської федерації. Безпілотники SBU розробляють літаки, які щовечора бомбардують українські міста. АК були поінформовані джерелами Specja у спеціальних службах, тепер літаки горять в аеропортах Belay, Diagilevo, Deer та Ivanovo.
За даними джерел Uniana, цю унікальну спеціальну операцію називали “Web”. Авіційний ворог спочатку використовував травми понад 2 мільярди доларів.
Раніше очевидці в соціальних мережах заявили, що безпілотники, які напали на аеропорт оленів поблизу Мурманська, не летять туди з України. Вони почали з тіла вантажівки, яка привела їх до цього району.
Ви також можете зацікавити повідомлення:
За словами ЮНІАН (Офіційна сторінка: https://www.unian.net/)